REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Başaran, Gelecek Partisi Arifiye’ye Saldırıyı Kınadı

Gelecek Partisi Arifiye teşkilat binasına gece vakti yapılan saldırıyı kınayan Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ”Bu provokasyonun tüm yönleriyle aydınlatılmasını istiyoruz, bu tür korkakça yapılan saldırılar bizim iktidar yürüyüşümüzü engelleyemez” dedi.

Başaran Sosyal medya sayfasında tepkisini şöyle dile getirdi:

Gelecek Partisi Arifiye İlçe Teşkilatına 08.04.2021 akşamı saat 22.00 menfur bir saldırı yapılmıştır. Bu saldırıyı kınıyoruz. Güvenlik güçlerimizden ve bağımsız yargıdan failleri ve varsa faillerin arkasındaki kişileri ortaya çıkartıp bu provokasyonu tüm yönleriyle aydınlatmasını talep ediyoruz. Gelecek Partisi gece karanlığında korkakça gerçekleştirilen bu tür eylemlerle geri adım atmayacaktır. Şiddet dilini kullananların aksine sevgiyi barışı ve kardeşliği her zaman önceleyecektir. Türkiye’nin 80 öncesinde olduğu gibi kaotik günlere dönmesine fırsat vermeyecektir. Mevcut iktidar artık ülkemizi yönetememektedir. Milletimiz devasa sorunlarla boğuşmak zorunda kalmıştır. Gelecek Partisi milletimizin bu sorunlarını çözeceği iktidara emin adımlarla yürümektedir. Bu ve benzeri karanlık girişimler yürüyüşümüzü durduramayacaktır. Kamuoyuna saygıyla sunulur.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu