REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Röportajlar

Gelecek Çayırova’dan Roman Aile’ye Ziyaret

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kaan Demirci ve beraberindeki heyet 8 Nisan Dünya Romanlar Günü’nde, Çayırova’da yaşayan Meliha Çelik’in evini ziyaret etti.

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “8 Nisan Dünya Romanlar Günü’nde Roman kardeşlerimizi, büyüklerimizi ziyaret sohbet ettik, dertlerine ve sıkıntılarına ortak olduk. Meliha nene ve Torunu Faruk Çelik bizi evlerinde misafir ettiler. Doğuştan sanatçı ruhlu vatandaşlarımızı en azından sanatsal anlamda değerlendirip geçimlerine bir nebze olsa destek olmak güzel olur. Sakarya Üniversitesi Türk Müziği Konservatuar mezunu olan Faruk Çelik, Roman vatandaşlarımızın yaşamlarını anlattı. Meliha Nenemize ve Faruk Çelik kardeşimize sıcacık karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz. 8 Nisan Dünya Romanlar Günü Kutlu Olsun” dedi.

Ziyarette Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kaan Demirci’ye, Gelecek Partisi Çayırova İlçe Sekreteri Nazlı Üstün, Gelecek Partisi Çayırova Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Miraç Özdemir ile Haber41 Kocaeli ekibi eşlik etti.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu