REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Eyyübiye’deki çöp kokusu için imza kampanyası başlatıldı

Şanlıurfa Eyyübiye’de sık sık şikayetlere konu olan çöp toplama merkezinin başka bir yere taşınması için imza kampanyası başlatıldı. Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mahmut Demir, kampanya ile ilgili sosyal medyada açıklama yaptı.

Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı, çöp toplama merkezinin Eyyübiye ilçesinden taşınması için imza kampanyası başlattı. İlçe Başkanı Mahmut Demir, kampanya başlattıklarını sosyal medyadan duyurdu.

Kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada “Beraat kurtuluş demektir. Kurtuluş gününün Eyyübiyemizin çöpten kurtuluşuna vesile olması hasebi ile Eyyübiye İlçemizde imza kampanyasının startını bu akşam veriyoruz” diyen Demir, ilçe sakinlerine kampanyaya destek vermeleri için çağrıda bulundu.

Demir, “Uzun zaman önce de aynı durumu sayın valimize iletmiştik. Biz, Eyyübiye ilçesine, halkına hizmet için her türlü girişimde bulunacağız. Eyyübiyemizi çöp yığınına, Eyyübiyelimizi çöp kokusuna teslim etmeyeceğiz. Çözülmeyecek sorun yoktur. Sorunu çözemeyenler vardır” ifadelerine yer verdi.

Kampanya kapsamında 250 bin imza toplanması hedefleniyor.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu