REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Gelecek Partisi Çayırova’dan Çıkartma

Demirci Basın ve Medya organlarının çok önemli, değerli olduğunu, sıkıntılarını dinlemek ve tanışmak için harekete geçtiğini ifade etti. Aynı zaman da Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı olarak yapmış oldukları çalışmaları anlattı.

ÇAYIROVA İÇİN ELİMİZİ DEĞİL GÖVDEMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ

Demirci, ‘Çayırova’nın geleceği bizim geleceğimizdir. Ben Gelecek Partisi’nin ilçe başkanı genç bir kardeşiniz olarak Çayırova siyasetinde Çayırova’nın kaderini değiştirmek için alınan faydalı kararları her zaman destekleyeceğim.  Ama Çayırova’nın aleyhine olan Çayırova’ya zarar verecek kararların da karşısında olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. Ben ve ekibim Çayırova için elimizi değil gövdemizi taşın altına koymaya hazırız’ dedi.

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan DEMİRCİ Siyasi İşler Başkanı Sadık ÖZTUNALI İlçe Sekreteri Nazlı ÜSTÜN İletişim Başkanı Burak TEKİN ve Büşra Yıldız Kuş ziyaretler de bulundular.

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı ve Yönetimi ilk olarak Gebze Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yunus Kahraman’ı ziyaret ettiler. Kahraman dijital yayın organları dışında Gazete basmaya devam edeceklerini ve ne olursa olsun matbaaların Gazete basmaya devam edeceklerini ifade etti. Kağan Demirci ve Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kağan Demirci ve Yönetiminin ikinci adresi Gebze Yeni Haber Gazetesi oldu. İmtiyaz sahibi Ahmet Zeki Ayar ile samimi bir ortam da gerçekleşen görüşme de Siyasetten ve gündeme dair hoş sohbet gerçekleştirdiler.

Diğer adres ise Demirören Haber Ajansı Gebze Temsilcisi ve aynı zaman da Marmara Hayat Gazetesi İmtiyaz sahibi Mesut Işık oldu.

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci, Medyatik Haber İmtiyaz Sahibi Barış Dursun, İletişim Başkanı Burak Tekin

Pandemiye rağmen yoğun saha çalışmalarından fırsat bularak bölge basınına ziyaret gerçekleştiren Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci, Gelecek Partisi Çayırova İletişim Birim Başkanı Burak Tekin ile birlikte Medyatik Haber Genel Koordinatörü ve İmtiyaz Sahibi Barış Dursun’u da ziyaret etti. Bölge gündemi ve ülke gündemi ile alakalı açıklamalarda bulunan Demirci, ‘Partimiz artık rüştünü ispatladı. Artık ülke genelinde konuşulan bir parti haline geldik. Vatandaşlar artık bunalmış durumda. Bir çıkış yolu arıyorlar. Hemen hemen her gün esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bir dokun bin ah işit. Esnafta halinden memnun değil. Biz Gelecek Partisi olarak herkesin derdine derman olmak için varız. Var olmaya da devam edeceğiz’

Günün son adresi Ajans Gebze İmtiyaz sahibi Caner Pesen oldu. Demirci ve Yönetimi bulundukları her ziyarette çok sıcak karşılandılar. Demirci ve Yönetimi tüm İmtiyaz Sahiplerine teşekkür ettiler.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu