REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Derince’de 100 kişi, ‘GELECEK’e katılmak istiyor

Gelecek Partisi A Takımı, Derince İlçe Teşkilatı’nın haftalık olağan toplantısına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Toplantıda, partiye katılım sağlamak isteyen yaklaşık 100 kişilik grubun sözcüsüyle de görüşme yapıldı.

Gelecek Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, İl Yöneticisi Çiğdem Cengiz ile birlikte Derince İlçe Teşkilatı’nın haftalık olağan toplantısına katıldılar. İlçe Başkanı Ümit Yıldız’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda başka bir siyasi partiden kopma aşamasında olan yaklaşık 100 kişilik grubun temsilcisi de hazır bulundu. Parti ve katılım süreci hakkında bilgi alan sözcü, istişareler sonrasında Gelecek Partisi’ne katılım arzusunda olduklarını ifade etti. İlçe Başkan Yardımcısı Aysun Uzun’un hediye takdim ettiği Gelecek Partisi kurmayları, verimli geçen toplantıdan memnuniyet duyduklarını söylediler.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu