REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Salih Yaban: Esnafa, Vatandaşa, Çiftçiye Yok, Yok, Yok; İmtiyazlılara Gelince Çok, Çok, Çok

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Halkla İlişkiler Başkanı Salih Yaban, Türkiye’de halkın refahını artıracak ekonomik kaynağın millî kaynaklarımızda var olduğunu belirterek, “Paylaşımda adalet prensibine sahip olmak lazım” dedi.

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Halkla İlişkiler Başkanı Salih Yaban

Esnafa, Vatandaşa, Çiftçiye Yok, İmtiyazlılara Gelince Çok

Saban, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Paylaşımda adalet prensibine sahip olup uygulamak için de Millî Görüş ruhu lazım. Esnafa, vatandaşa, çiftçiye yok yok yok. İmtiyazlılara gelince çok çok çok. Böyle giderlerse sandık konduğunda vatandaş da ‘Size oy yok yok yok’ diyecek. Bu ülkenin şahlanması mümkündür. Allah bize yeteri kadar imkân, kaynak vermiştir. Mesele o nimetin bölüşülmesinde.” 

Adaletin de Tesis Edilmesi Lazım

Halkın selamet bulmasının sadece ekonomiye bağlı olmadığını, adaletin de tesis edilmesi gerektiğini vurgulayan Salih Yaban, “Adalet olmadan huzur olmaz, barış olmaz, ekonomi de düzelme olmaz, yatırım da olmaz, gelişme de olmaz, kalkınma da olmaz” dedi. Yaban, şöyle devam etti:

“Bir ülkede adaletin tesis edilmesi lazım. Türkiye’de sadece ekonomi noktasında değil, adalet noktasında da sorunlar görüyoruz. Biz adaleti de tahsis edeceğiz. Bu ülkede paylaşımda adaleti sağlayacak olan da biziz, yönetimde adaleti sağlayacak da biziz. Bu milletin derdine derman olacak olan da biziz. Bunun için Gebze’de çalmadık kapı gönlüne dokunmadık esnaf ve vatandaş bırakmayacağız. Yeniden Refah Partimizin iktidar olma fişeğini Gebze’den başlatacağız.”

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu