REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Turan Güneş Caddesi’nde Yeşilova ve Tepeköy’ün kavuşma noktası İzmit Belediyesi ile güzelleşecek.

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, yenileme çalışmalarına başlanacak olan Turan Güneş Caddesi’nin Tepeköy ve Yeşilova Mahallerinin kesiştiği bölgede incelemelerde bulundu.

İzmit’in çehresini değiştirmek adına birçok çalışmaya imza atan Av. Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığındaki İzmit Belediyesi Turan Güneş Caddesi’nin Tepeköy ve Yeşilova Mahallerinin kesiştiği 5 bin metrekarelik alanda yenileme çalışması gerçekleştirecek. İlk olarak kaldırım yenileme çalışmasının yapılacağı bölgede ardından asfaltlama çalışması gerçekleştirilecek. Bu doğrultuda İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen bölgede detaylı incelemelerde bulundu.

KALDIRIM VE YOL YENİLEME

Yenileme çalışmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, “İzmit Belediyesi olarak yapmış olduğumuz programlar çerçevesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Turan Güneş Caddesi’nin Tepeköy ve Yeşilova Mahallerinin ortak kullanım alanında olan bölgede İzmit Belediyesi olarak kaldırım ve yol çalışması kapsamında bir programımız var” dedi.

BİZ ÇALIŞACAĞIZ, İZMİT GÜLÜMSEYECEK

Konuşmalarına devam eden Torun, “Biz buranın öncelikle kaldırımlarını baskı beton şeklinde yenileceğiz. Bu çalışmamız 5 bin metrekarelik bir alanı kapsıyor. Vatandaşımızın mağdur olmaması adına bu çalışmaları peyderpey yapacağız. Ayrıca kaldırım çalışması tamamlandıktan sonra yolda asfalt çalışması gerçekleştireceğiz. Biz çalışacağız İzmit gülümseyecek” ifadelerinde bulundu.

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen bölgede detaylı incelemelerde bulundu.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu