REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Ak Parti’nin Eski Üyelerinden Genç Başkana Destek, Aralarında Metin Külünk’ün Torunu da Var!

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti’den istifa ederek Gelecek Partisine Geçen ve daha sonrasında İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı olan Cem Dikmen teşkilatını yavaş yavaş şekillendiriyor, geçtiğimiz gün genç Başkana Ak Parti’deki eski yol arkadaşları ziyaret gerçekleştirdi.

Gerçekleşen ziyaret sonunda genç Başkan “Bir genç olarak gençlere değer vereceğiz, dertleri ile dertlenecek elimizden gelen tüm imkânları kullanarak sorunlarına çözüm bulacağız, her zaman her yerde demişimdir bir Başkan edası ile değil gerektiği yerde başkan gerektiği yerde abi ve kardeş üslubuyla yürüyeceğiz. Eğer benim yol arkadaşımın bir sıkıntısı var ve ben bu sıkıntıyı çözmüyorsam çözmek için çaba sarf etmiyorsam bu benim ayıbım” dedi. 

Ziyaret eden arkadaşlarımdan Alperen Akgül olumlu bakış açısı sergileyerek üye olmak istedi, üyelik başvurusu İzmit ilçe Gençlik Kolları Başkanı Cem Dikmen tarafından kabul edilen Alperen’in boşta olan İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkan vekilliğine atandı. Yeni görevinde başarılar dileyen Cem Dikmen daha sonrasında Gençlerin ilgi odağı olduğunu ve Gelecek Partisi kadar gençlere değer veren bir parti olmadığını tekrardan dile getirdi.

Daha sonrasında isimleri sırasıyla eski Ak Parti üyesi, Yeni Gelecek Partisi İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekili Alperen Akgül, eski Ak Parti üyesi Berke Akbal, Gelecek Partisi İzmit İlçe Gençlik Kolları Üyesi Semanur Yeşil bir araya gelerek yapılacak faaliyetler hakkında konuştular.

ARALARINDA METİN KÜLÜNK’ün TORUNUDA VAR!

Metin Külünk Ak Parti Kurucu üyesi, eski İstanbul Milletvekilli, şimdi ise Ak Parti MKYK üyesi olan Metin Külünk’ün torunu Sehran Külünk, eski yol arkadaşını ziyaret ederek başarılar diledi Külünk “Cem başkanımız benim en yakın dostum önceki dönemlerde çalışma azmine bizzat kendim şahit oldum ve eminim yeni partisinde daha çok çalışacak” diyerek başarılar diledi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu