REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Kocaelispor aşkı dünyanın her yerinde “I Love You Kocaelispor”

Başkan Hürriyet’in, Kocaelispor’un 55. kuruluş yıl dönümü ve Dünya İzmitliler Günü’nde, tezahürat videolarını gönderen çocuklara sürpriz hediyeler verileceğini açıklamasının ardından dünyanın dört bir yayından videolar gelmeye başladı.

ABD Teksas eyaletinde yaşayan minik taraftar Billur Gemici, “I Love You Kocaelispor” diyerek gönülleri fethetti.
İzmitli Gönül Serez’in çocukları Mirza ve Yağız Serez kardeşler,  Suudi Arabistan’ın Cidde kentinden Kocaelispor tezahüratıyla coştukları videoyu gönderdi.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaelispor’un kuruluş yıldönümü ve Dünya İzmitliler Günü kapsamında yeşil-siyahlı formaya gönül veren çocukları sevindirecek. Başkan Hürriyet’in video gönderen çocuklara hediye verileceğini açıklamasıyla birlikte Kocaeli ve Türkiye’nin birçok yerinden videolar geldi.

YEŞİL-SİYAH TEZAHÜRATLARIYLA COŞTULAR

Kocaelispor sevgisi her zaman olduğu gibi ülke sınırlarını aşarak dünyanın dört bir yanına yayılmaya devam ediyor. Dünyanın farklı ülkelerinde Kocaelispor sevgisini anlatan videolar gelirken Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde yaşamını sürdüren İzmitli Gönül Serez’in çocukları Mirza ve Yağız Serez kardeşler, gönderdikleri videoda Yeşil-Siyah tezahüratıyla coştu. 

I LOVE YOU KOCAELİSPOR

Kocaelispor sevgisini yansıtan bir diğer video da Amerika Birleşik Devletleri’nden geldi. Teksas eyaletinde yaşayan Yalçın Emrah Gemici’nin küçük kızı Billur Gemici, futbol sahasında Kocaelispor forması ile top sürdükten sonra golünü atarak “I Love You Kocaelispor” dedi. 

25 NİSAN GECESİNE KADAR UZATILDI

Başkan Hürriyet, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla yaşayabilmeleri için video gönderme tarihini 25 Nisan Pazar saat 00.00’a kadar uzattı. 0532 166 41 41 numaralı İzmit Belediyesi whatsapp hattına en fazla 20 saniyelik tezahürat videosu gönderen çocuklar sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu