REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

İzmit Belediyesi İki Köyün Parkesini Yeniliyor

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Akmeşe Çavuşoğlu Köyü ve Mecidiye Mahallesi Muhtarlık binası önü ve Ayan Sokak’ta başlattığı parke yol tamir çalışmalarını tamamladı.

Vatandaşların taleplerini yerine getirebilmek adına büyük özveri gösteren İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yakın zamanda planlanan Akmeşe Çavuşoğlu Köyü’ndeki parke yenileme çalışmasına başladı. Yaklaşık 150 metre uzunluğundaki köy sokağında parkeler tek tek sökülürken, işlevini yitiren taşların yerine yenileri yerleştiriliyor. 

KISA SÜREDE BİTECEK 

Köyde ikamet eden vatandaşların özellikle yağışlı havalarda sorun yaşadığı parke yolda çalışmalar, kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacak. İzmit Belediyesine yaptıkları talebin kısa sürede hayata geçirilmesinden memnun kalan vatandaşlar, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

MECİDİYE MAHALLESİNDE DE PARKELERİ ELDEN GEÇİRİLDİ


Vatandaşların her türlü ihtiyaçlarına cevap vermek adına yoğun mesai harcayan İzmit Belediyesi, Mecidiye Mahallesi Muhtarlık binası önü ve Ayan Sokak’taki çalışmalarını da kısa sürede tamamladı. Mahalle sakinlerinin talebi doğrultusunda harekete geçen İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirlenen bölgede parke ve tamir çalışması gerçekleştirdi. 


MEMNUN KALDILAR

Kısa sürede tamamlanan çalışmalarda İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mecidiye Mahallesi Muhtarlık binası önü ve Ayan Sokak’ta 200 metrekare parke ile 15 metre bordür kullanarak parke yolu elden geçirdi. Çalışmadan çok memnun kalan mahalle sakinleri İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve çalışanlara teşekkür etti.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu