REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Gelecek Erzurum’dan Ramazan Yardımı

Gelecek Partisi Erzurum İl Teşkilatı, Ramazan vesilesiyle Erzurumlu ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımda bulundu

Yapılan yardımlar sebebiyle memnuniyet duyduklarını belirtilen Erzurumlu vatandaşlar, “Muhtarlarımızdan aldığımız bilgilere göre belirlediğimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza kapı kapı gezerek erzak kolilerini teslim ettik” diyen Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, vatandaşların salgın süresince yeterince devlet desteğine ulaşamadığını belirtti. “Madem devlet desteği her yere ulaşmıyor, vatandaşlarımız mağdur ediliyor, o halde biz Gelecek Partisi olarak onlara gideriz” diyen Kara, Ramazan’dan sonra da ihtiyaç sahibi vatandaşlara desteklerinin devam edeceğini bildirdi.

Teşkilat Başkanı Uğur Mesut Güven ise Gelecek Partisi’nin her geçen gün Erzurum’da güçlendiğini ifade ederek, “Halkın bize olan teveccühü her gün daha da artıyor. bizler de Gelecek Partisi olarak bundan son derece memnunuz ve halkımıza karşı sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getireceğimize inanıyoruz” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu