REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Ah iktidar ah ana muhalefet

Yeniden Refah Partisi Gebze ilçe Teşkilatı Siyasi İşlerden sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Cevdet Yazıcı’nın gündeme dair açıklaması;

Ülkemiz ve Dünya ülkeleri planlı programlı bir zor süreçten geçirtiliyor. Covid19 bahanesiyle Ana amaç ve gayeleri yapay gıdalar üretmek olan küresel güçler Ülke ekonomilerini zora sokacak Üretimi, İstihdamı düşürecek kararlar alarak tarımsal ürünler ve sanayide kullanılan tüm hammaddeleri bulanmaz hale getirip Fahiş fiyatlar ortaya koyarak küresel sermayeleriyle üreten ve istihdam sağlayan fabrikaları kapanma noktasına getirip sermayeye el değiştirtip dünya piyasa sasını ele alma politikalarını işletmektedirler.

Tam kapanma kararı alınırken bunun doğuracağı ekonomik sorunlarda düşünülmeliydi. Sanayiciye, Esnafa, İşçiye gerekli yardımlar ve teşvikler ortaya konularak alınmalıydı. Alınan karar gösteriyor ki kapattık oldu başınızın çaresine bakın. Bu böyle gitmez dün tam kapatma isteyen muhalefet bugün tam kapatmaya karşı çıkıyor. Hükümet bedava patatesi törenlerle dağıtıyor. Muhalefet buna da karşı çıkıyor ve belediyelerinin dağıttığı yardımların daha fazla olduğunu savunuyor. Bizde diyoruz ki Bir yanda Ak Parti biryanda CHP tartıştıkları fakirliği çözmek değil  ben daha çok sen daha az yardım yaptın diyerek horoz dövüşü yapmak derdindeler. Ah iktidar, ah ana muhalefet düşün milletin yakasından. Yasaklarla birlikte Alkol satışının da yasaklanmasına karşı gelen Sol kesim İnsanların yaşam tarzına müdahale edilerek özgürlüklerinin elinden alındığını vurguluyor. Aynı Kesim Teravih kılınmasın Covid19 vakalarında artış gösterir diyerek ne kadar özgürlükçü olduğunu bir kez daha göstermiş oluyor. Dış politikada gelinen nokta göstermektedir ki; ABD ile olan ilişkilerimizin de gözden geçirilme zamanı gelmiştir.

Coğrafyamızda PYD, YPG ve PKK ’ve DEAŞI yı besleyen, donatan, her türlü lojistik desteği sağlayan, her fırsatta ‘stratejik müttefikimiz’ denilen ABD’dir. Artık bataklığı kurutma zamanı gelmiştir. Bizi soykırım yapmakla suçlayan ABD’ye gereken dersi vermenin zamanı da gelmiştir.

Türkiye, ABD’nin kullandığı Adana İncirlik ve Malatya Küre üssünü bir an önce kapatmalı ve Kızılderililere yaptıkları soykırımı tanıyarak ABD’ye kiminle dans ettiğini göstermelidir. Eğer hükümet bu adımı atar ve gerekli tepkiyi koyarsa, biz de hükümeti ayakta alkışlarız. Biz diyoruz ki Yeniden Refah Demek; dost kim düşman kim bilmek demektir. Dost görünen düşmana anladığı dilden konuşmak demektir. Düşmanlarla aynı masada oturmak yerine, dostlar için masa kurmak demektir. Milli olmak, yerli olmak demektir. Milletin refahı için çalışmak demektir.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu