REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Kocaeli genelindeki ticari taksileri İzmit Belediyesi dezenfekte ediyor

Halk sağlığı konusunda son derece hassas davranan ve koruyucu hizmetler sunan İzmit Belediyesi, İzmit ve Kocaeli genelinde hizmet veren ticari taksileri düzenli olarak dezenfekte etmeye devam ediyor

İzmit ve diğer ilçelerden gelen taksiciler, İzmit Belediyesinin sunduğu dezenfekte hizmetinden faydalanmaya devam ediyor.

Korona salgınıyla birlikte Kocaeli’deki taksilere dezenfekte hizmeti sunmaya başlayan İzmit Belediyesi, halkın sağlığını ön planda tutmaya devam ediyor. Her gün yüzlerce kişinin kullandığı ticari taksiler, Doğu Kışla Kapalı Pazar Yeri alanında her hafta düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Verilen hizmetten memnun olduğunu dile getiren taksiciler, böyle bir hizmet sunulduğu için minnettar olduklarını belirttikleri İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti.


HAFTADA 400 TAKSİ

 Her hafta Doğu Kışla Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştirilen dezenfekte hizmetinden İzmit ve diğer ilçelerden gelen ticari taksiler faydalanabiliyor. İzmit Belediyesi ekipleri tarafından titizlikle yapılan dezenfekte hizmeti her hafta rutin olarak sürdürülüyor. Günde ortalama 400 ticari taksinin dezenfekte edildiği hizmetin devam etmesini isteyen taksiciler maske, mesafe ve temizlik ile bu sıkıntılı dönemi atlatmak istediklerini söyledi.  

İzmit Belediyesi ekipleri dezenfekte işlemini, ticari taksilerin her noktasına yayılacak uyguluyor.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu