REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Başkan Büyükakın ankette birinci oldu

SONAR Araştırma Şirketi, 20 büyükşehirde yaptığı anketin sonuçlarını açıkladı. Koronavirüs ile mücadelede büyükşehir belediye başkanınız başarılı mıdır’ sorusuna verilen yanıtlarda AK Partili Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ilk sırada yer aldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın

SONAR araştırma şirketi ‘Belediye Başkanları Başarı Oranları’ başlıklı çalışmasının sonuçlarını yayınladı. 

1 Şubat-15 Nisan tarihleri arasında, 20 büyükşehirin 8’inde yüz yüze, 12’sinde ise telefon yöntemiyle gerçekleştirdiği anketin hata payının yüzde 2.9 olduğu belirtildi. Ankete katılanlara yöneltilen, ‘Koronavirüs ile mücadelede büyükşehir belediye başkanınız başarılı mıdır’ sorusuna verilen yanıtlarda AK Partili Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ilk sırada yer alırken onu CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu takip etti.

‘Büyükşehir belediye başkanınızın genel hizmetleri ve projeleri başarılı mıdır?’ sorusuna verilen cevaplara göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, en başarılı belediye başkanı olarak ön plana çıktı. İmamoğlu’nu Erzurum ve Kocaeli büyükşehir belediyeleri izledi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu