REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Gölcük Belediyesi Temizlik Ekipleri Durmaksızın Çalışıyor

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

KONTEYNERLERE CEP YERLERİ YAPILIYOR

Bir yandan vatandaşlardan gelen talepler üzerine cadde ve sokaklarda yıkama çalışması yapılırken, diğer yandan da kurulan bir ekiple, evsel atık konteynerlerinin araç ve yaya trafiğine mani olmaması için, düzenli olarak cep yerleri yapılıyor.

CADDE VE SOKAKLAR YIKANIYOR

Kavaklı Mahallesi Sahili, Düzağaç Mahallesi Stad yolu, İhsaniye Merkez, Okyar Caddesi, Piyalepaşa Mahallesi, Piyalepaşa İlkokulu, Şehitler Mahallesi, Değirmendere Yalı Cami çevresi, Ulaşlı Yeşil Vadi ve Örcün Mahallesi meydanı ve Örcün Sultan Baba Türbesi çevresi yıkanarak temizlendi.

KULLANIM ÖMRÜ UZATILIYOR, TASARRUF SAĞLANIYOR

Katı atık konteynerlerinin üretim, bakım ve onarımı da Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan ekipler tarafından yapılarak; hem konteynerlerin kullanım ömrü uzatılıyor, hem de tasarruf sağlanıyor. Bu kapsamda ekipler; Değirmendere 18 Sokak, Piyalepaşa Mahallesi Kuba Camisi yanı, Atatürk Bulvarı, Yazlık 3020 Sokak, Ulaşlı Cengiz Topel Sokak, Yazlık Çifte Selvi Sokak, Değirmendere 512 Sokak, Yazlık Sevgiyolu Caddesi, Şirinköy Mahallesi, Panayır Mahallesi, Yazlık İstiklal Caddesi, Ulaşlı Sahil, Ayvazpınar Mahallesi, İrşadiye Mahallesi’nde bulunan konteynerlerin bakım ve onarımlarını gerçekleştirdi. Ağır hasarlı olanları da belediye bünyesinde üretilen konteynerler ile değiştirildi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu