REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Selamet, Ramazan kumanyası ve ihtiyaç malzemeleri dağıttı

Selamet Uluslararası Yardım Derneği Kocaeli Temsilciliği Kocaeli’nin tüm ilçelerinde Ramazan Kumanyası ve ihtiyaç malzemeleri dağıttı.

Selamet Derneği Kocaeli Temsilcisi Halim Yazıcı yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Değerlerimizi bir bir kaybettiğimiz bu ahir zamanda, insanlığı ve ümmeti ayakta tutacak en önemli değer yardımlaşmaktır. Geçici olduğunu unuttuğumuz bu hayatta, her zaman her şeyin en iyisini istiyoruz. Ellerimizi hep almak için uzatıyoruz. Ancak bir şeyi unutuyoruz. Filistin’i unutuyoruz. Suriye’yi Irak’ı unutuyoruz. Yemen’i… Libya’yı… Afrika’yı… Hatta belki kapı komşumuzu… Açları, susuzları, dört duvara ihtiyacı olanları unutuyoruz.

Yanlış değerler arasında sıkışmış kalmışken, dünya hayatında oyalanıp duruyoruz. “Bugün değil, yarın” diyoruz, erteliyoruz.

Yarın değil, bugün !

Bugün bir mazlumun elinden tutuyoruz. Bugün bir annenin yüzünü güldürüyoruz, bir bebeğin karnını doyuruyoruz ve yine bugün, almak için uzattığımız ellerimizi artık vermek için uzatıyoruz.

Sevgiye, saygıya, hoşgörüye, adalete, merhamete, vicdana, insafa, barışa, refaha ve daha bir çok değerimize yardımlaşmayı köprü yapıyor, değerlerimizi birbirine kenetliyoruz.

Köprüler çoğalsın, değerlerimiz yıkılmasın, dünyada ve ahirette selamette olalım diye buradayız.

Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde Ramazan ayının bereketini öncelik akrabalarımıza, komşularımıza olmak şartı ile bir gönle bir umuda siz değerli hemşerilerimi zinde ortak olmasını temenni ediyor. Ramazan ayının bereketinin tüm insanlığa huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum.”

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu