REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

İzmit Belediyesi, çocukları gülümsetmeye devam ediyor

İzmit Belediyesi, 24 Nisan Dünya İzmitliler Günü ve Kocaelispor’un 55. kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlediği etkinliğe tezahürat videolarını göndererek katılan çocuklara hediyelerini ulaştırmaya devam ediyor

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaelispor’un 55. kuruluş yıl dönümü ve Dünya İzmitliler Günü nedeniyle Kocaelispor tezahürat videosu gönderen çocuklara sürpriz hediyeler verileceğini açıklamıştı. Sadece İzmit değil, ülkenin ve dünyanın birçok yerinden Kocaelispor tezahüratı videosu gönderen çocuklara hediyeleri ulaştırılmaya başlandı.

İŞTE O HEDİYELER

Kocaeli’nin tüm ilçelerinden yeşil-siyah bestelerinin videosu gelirken; Kocaelispor kumbarası, yeşil-siyah bileklik, Dünden Bugüne Kocaelispor Şampiyonluk Dergisi ve posteri, İzmit Kafası Dergisi, Beyaz Zambaklar Ülkesinde ve Nutuk kitapları, XOX zeka oyunu, oyuncak bebek ve oyuncak kamyon gibi hediyeleri çocuklara teslim ediliyor.

TÜM DÜNYADA

Çocukların Kocaelispor aşkı il sınırlarını aşarken Samsun, Çorum, Hatay ve İzmir’in yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Almanya ve Suudi Arabistan’dan da tezahürat videoları geldi. Pandemi döneminde çocuklara büyük moral olan Kocaelispor hediyeleri kısa sürede Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına ulaştırılacak.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu