REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Hasan Aktürk: “Gönül isterdi ki, bu yardım kampanyaları hiç olmasın.”

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Sosyal İşler Başkanı Hasan Aktürk, Uluslararası Selamet Derneği Gebze Temsilciliği ile ortaklaşa yardım kampanyası yaptıklarını duyurdu.

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Sosyal İşler Başkanı Hasan Aktürk konuyla ilgili şunları söyledi:

“Gönül isterdi ki, bu yardım kampanyaları hiç olmasın, hiç yapamayalım ihtiyaç olmasın, ama maalesef sahada görüyoruzki yardıma muhtaç çok insan var, İnşallah Yeniden Refah iktidarında bolluk ve bereket gelecek. Biz iktidara millete yardım etmek için değil, yoksulluğu kaldırmak için talibiz.

Tabi bu dağıtımı yaparken bizlerde gece gündüz demeden sahadaydık, tek tek tespit ettiğimiz yardıma muhtaç ailelere dokunmaya, gönüllere girmeye çalıştık. Bu vesile ile buradan Uluslar Arası Selamet Derneği’ne teşkilat mensuplarımıza ve mahalle başkanlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bu yardım paketlerini dağıtırken partili partisiz hiç gözetmeksizin kendi ellerimizle dağıtım yapıyoruz. Amacımız Allah’ın rızasını kazanmak ve halkımızın bu zor günlerinde Selamet Derneğiyle bir nebze olsun yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek  gönüllerine girmektir gayemiz Çok çalışıp Yeni bir dünya yeniden büyük Türkiye’yi kurmamız lazım insanlığı kapitalist sistemden paylaşımcı Adil Düzene kavuşturmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle Tüm hemşerimizin Ramazan’ı şerifini kutlar, hep birlikte bu zorlu süreci atlatacağımızı Refahlı günlerin yakın olduğunu müjdeler hürmetlerimi sunarım.”

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu