REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

AK Kadın Çayırova, 100 çocuğun yüzünü güldürdü

AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçede tespit ettikleri ihtiyaç sahibi 100 çocuğu giydirdi.

AK Kadın Çayırova, 100 çocuğun yüzünü güldürdü
AK Kadın Çayırova, 100 çocuğun yüzünü güldürdü

Seyhan Dönmez Başkanlığındaki AK Parti Çayırova İlçe kadın Kolları Teşkilatı, ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan’da sosyal yardımlara daha da ağırlık veren AK Kadın Çayırova, Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi 100 çocuğun yüzünü güldürdü. Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Fatmunur Çelik’in sponsorluğunda ve Kadın Kollarının organizasyonuyla maddi durumu iyi olmayan 100 çocuk tepeden tırnağa giydirildi. Bayrama 15 gün kala ihtiyaç sahibi çocukların yanlarında olmanın ve sevindirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden AK Parti Çayırova Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dönmez, ”Kimsesizlerin kimi olmak için çalışmalar yapıyoruz. İlçemizdeki ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Çalışmalarımızı pandemi kurallarına uygun olarak sürdürüyoruz. Bayram öncesi meclis üyemiz Fatmanur Çelik hanımın sponsorluğunda 100 evladımız bayramlıklarına kavuştu . Fatmanur hanıma çok teşekkür ediyorum. Ekip arkadaşlarımızla birlikte partimize ve ilçemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu