REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Kağan Demirci’den Anneler Gününde Farklı Bir Bakış Açısı

Annelerimizin değeri öyle büyük ki bir gün ile sınırlandırılamaz. Hepimiz her zaman eminiz annemizden ne istersek isteyelim bizi asla kırmaz vefakardır; peki kendimize sorduk mu hiç Annelerimiz Ne İster ?

Annelik Dünya’nın en zor mesleğidir, mesai saati hiç bitmez ve buna rağmen bir güler yüz ve teşekkür ile mutlu olurlar, ancak çoğu annemizin SGK’sı bile yoktur. Dünya’nın en zor mesleğini yapıyor olsalar da her zaman değerleri bilinmiyor, genel olarak kendilerine yöneltilen soru şu; “bütün gün evde ne yapıyorsun da yoruluyorsun?” oluyor maalesef. Her kadın böyle bir cümle karşısında kırılır, incinir oysa Cennet Annelerimizin Ayakları Altındadır demek yeterli değil, uygulamak gerekir.

Annelerimiz Asla Bir Şey İstemez

Sormayın, annelerinize ne istersin diye sormayın. Öncelikle annenizi gerçek anlamda tanıyorsanız zaten ne istediğini, gönlünden geçeni biliyor olmanız gerekir. Öncelikle saygı ve elinizden geldiğince ihtiyaçları varsa onları nazikçe karşılamanız, nazikçe çünkü yıllarca nice emek ve fedakarlıkla baktıkları evlatları bugün ona bakıyor ise hassasiyet orada başlar. Başımın tacı annem önce sonsuz emekler ile beni bugüne kadar getirdiğin için teşekkür ederim, her gün kıymetin gönlümde anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Başta Şehit ve Gazilerimizin anneleri olmak üzere, bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum. Saygı ve Sevgilerimle”

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu