REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Başkan Sezer ve Seymen, Hemşireler Gününü Kutladı

BAŞKAN SEZER VE SEYMEN HEMŞİRELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte; 12 Mayıs Hemşireler Günü nedeniyle, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi, Gölcük MEDAR Hastanesi, Gölcük İlçe Sağlık Müdürlüğü, Gölcük 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nda ziyaret ederek, hemşirelerin müstesna günlerini kutladı. Korona Virüs salgını süresince ve öncesinde, fedakârca, özveriyle ve gayretle çalışan hemşirelerin özel günlerini kutlayan Başkan Sezer ve Başkan Seymen hemşirelere çiçek takdim etti.

MUTLU VE HUZURLU GÜNLER DİLEDİ

Hastanesinin servislerinde çalışan hemşirelerin günlerini kutlayan Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “12 Mayıs Hemşireler Günü münasebetiyle; mesai mefhumu gözetmeksizin, özellikle; pandemi sürecinde fedakârca çalışan kıymetli hemşirelerimizi, AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Çetin Seymen ile birlikte; Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi, Gölcük MEDAR Hastanesi Gölcük İlçe Sağlık Müdürlüğü,

Gölcük 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nda ziyaret ederek, müstesna günlerini kutladık. Bu vesileyle; ülkemizin her köşesinde sonsuz bir sabır, özveri, gayret ve sevgiyle mesleğini icra eden tüm hemşirelere ve sağlık çalışanlarımıza can-ı gönülden şükranlarımı sunuyor, mutlu ve huzurlu günler diliyorum.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu