REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı. Kocaelili hemşehrilerinin ve tüm İslâm âleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutlayan Başaran, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran
Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran

“On bir ayın sultanı Mübarek Ramazan-ı Şerifi, acısıyla tatlısıyla geride bırakarak Ramazan Bayramı’na kavuştuk. Koronavirüs salgını, ülke ve dünya gündemindeki olumsuzluklar nedeniyle sıkıntılı bir Ramazan geçirmiş olsak da, bayramlarımız dostluğun, kardeşliğin, milli hislerin perçinlendiği, küskünlüklerin ve kırgınlıkların sona erdiği, yardımlaşma ve dayanışma günlerimizdir. Bu sebeple, salgına rağmen uzaktan da olsa bayramlaşmak, hal hatır sormak, tüm olumsuzlukları geride bırakarak sevince, huzura, mutluluğa kucak açmak gerekir.

Bu yıl Türkiye için zorlu bir yıl oldu. Ekonomik olarak büyük zorluklar yaşadık. Demokrasi, eğitim, sağlık ve toplumsal barış konularında yaşadığımız olumsuzluklar bizi derinden yaraladı. Ramazan, toplumumuzun birçok kesimi için gerçek mânâda sıkıntılı geçti. Tüm bu sorunların sona ermesi için mücadelemize var gücümüzle devam ediyoruz ve biliyoruz ki, Gelecek de bir gün gelecek! İnşallah bu bayram, Türkiye’nin güzel günlerine, mutlu geleceğine açılan bir kapı olacaktır.

Bizler, kendi sorunlarımızla meşgulken Müslüman kardeşlerimiz ve soydaşlarımız, başta Doğu Türkistan ve Kudüs olmak üzere, dünyanın dört bir yanında acı çekmeye, zulüm görmeye devam ediyor. Milletçe onların yanındayız ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yapılan zulümlere sessiz kalmamız mümkün değildir. Hem kendi ülkemizde hem de tüm dünyada haksızlığa, zulme, yolsuzluğa karşı dik ve cesur duruşumuzla karşı koymayı ve mazlumların sesi olmayı sürdüreceğiz.

Umuyorum ki bu bayram, dünyadaki tüm zulümlerin sona ermesine ve ülkemizdeki sıkıntıların çözüme kavuşmasına vesile olur. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kocaelili hemşehrilerimin ve İslâm dünyasının Ramazan Bayramını tebrik eder, ülkemize ve dünyaya sağlık, huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.”

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu