REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Ömer Faruk Başaran: “Kendi paramızla tatil yapıyoruz”

Eşi ile çıktığı tatilin çarpıtılmasına tepki gösteren Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, “Helal yoldan kazandığımız para ile tatile çıkıyoruz” dedi.

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran
Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, eşi ile çıktığı tatilin bazı haber portallarında çarpıtılmasına tepki gösterdi. Hem kendisinin hem de eşinin yıllardır bu ülkenin daha da gelişmesi için mücadele ettiğini ve edeceğini belirten Başaran, “Kendi paramızla tatile çıktık. Halkın parasını harcamıyoruz, kendi paramızla tatil yapıyoruz. Söz konusu haberde şampanya içmemiz de özellikle vurgulanmış ve çarpıtılarak kamuoyuna aktarılmıştır. Ben şampanya veya herhangi bir içki içmedim. Eşimin içmesi de kimseyi ilgilendirmez. Kendisinin özel hayatıdır. Kimse karışamaz. Evet, ülkenin yangın yeri olduğu doğrudur. Ancak bunun sebebinin hükümet olduğu da gün gibi ortadayken, bazı kalemşörlerin gündemi saptırmak için bizi hedef göstermesi manidardır. Gelecek Partisi adım adım iktidara yürümektedir. Halkımız ilk seçimde iktidar mührünü partimize verecektir. Bunu engellemeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Bu duygularla tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramını bir kez daha en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu