REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Davutoğlu’ndan kendisine ‘hain’ diyen Erdoğan’a hodri meydan

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Davutoğlu ve Babacan için ‘hain’ dediğini aktardı. Davutoğlu bu sözlere “İstediğin kanalda her şeyi konuşmaya hazırım” diyerek yanıt verdi.

Davutoğlu’nun Twitter’dan yaptığı paylaşım şöyle:

“Sayın Erdoğan bir gazeteci üzerinden bizi içimizdeki Mescid-i Aksa’ları yıkmakla suçladı. Sayın Erdoğan; Biz yıllarca yüz yüze konuştuk, aracıya gerek yok  Allah’ın şahit olduklarını kulların da bilmesi için, istediğin kanalda her şeyi konuşmaya hazırım, hodri meydan”

Abdulkadir Selvi ne yazmıştı?

Abdulkadir Selvi Hürriyet gazetesindeki yazısında Davutoğlu ve Babacan’ı kastederek “Bunlar da içimizdeki Mescid-i Aksa’ları yıkmak istiyorlar’ dedi. Peki uluslararası sistem Erdoğan’ı neden yıkmak istiyor, Erdoğan’ı tasfiye planında yer alanlar neye hizmet ediyor? Erdoğan bir cümle ile yanıtını verdi. ‘Bunlar da içimizdeki Mescid-i Aksa’ları yıkmak istiyorlar’ dedi.” ifadelerini kullanmıştı.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu