REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Gebze’nin Hayırseverlerinden Fatma Meliha Başaran son yolculuğuna uğurlandı

Gebze’nin tanınan isimlerinden Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın yengesi ve Gebzeli sanayici, hayırsever iş insanı Mehmet Başaran’ın dün Hakk’ka yürüyen annesi Fatma Meliha Başaran (84) , bugün gözyaşları ve dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

Yakalandığı koronavirüs nedeniyle uzun süre yoğun bakımda kalan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Fatma Meliha Başaran’ın pandemi nedeniyle kısıtlı şekilde gerçekleşen cenaze töreni, bütün siyasi partileri de bir araya getirdi. Osman Yılmaz aile mezarlığında defin edilen Bayan Başaran dualarla uğurlanırken, törende Mehmet Başaran’ı dostları yalnız bırakmadı.

Mehmet Başaran’ı bu acı gününde amcası GTO eski Başkanı İbrahim Başaran, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ve Başaran Ailesinin yanı sıra Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve Gebze Belediyesi eski başkanı Adnan Köşker, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Osman Akbulut, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ve İlçe Başkan yardımcısı Selim Malkoç, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve CHP Gebze Belediye Meclis üyesi Şahin Yılmazel, Ak Parti Gebze Belediye Meclis Üyesi Vahip Angur, GTO Yönetim Kurulu Üyeleri Mikdat Aydın ve Yücel Yılmazel başta olmak üzere Gebze Bölgesi iş ve siyaset camiasından çok sayıda tanınmış sima ve Gebzeli vatandaş katılım sağlayarak yalnız bırakmadı.

İşadamı Mehmet Başaran’ın taziyeleri Mustafa Paşa Camii’nde ikindi namazından sonra kabul edeceği ve sonrasında merhume için camide Kur’an okunacağı bildirildi.

Cenaze töreninden sonra katılımcılara Fatma Meliha Başaran’ın hayrına çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu