REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemKocaeli

Denizciler Caddesi’ne 3 bin ton asfalt

Körfez Belediyesi tarafından ‘prestij cadde’ projesi kapsamında yapımına başlanan ve Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile düzenlemesi devam eden Denizciler Caddesi’nde eksik noktalar da asfaltlandı. Toplamda 3 bin ton asfalt serildi

Körfez Belediyesi tarafından ‘prestij cadde’ projesi kapsamında yapımına başlanan ve Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile düzenlemesi devam eden Denizciler Caddesi’nde eksik noktalar da asfaltlandı. İlk olarak İSU tarafında çalışmaların altyapı çalışması gerçekleştirilen Denizciler Caddesi’nde daha sonra asfaltlama çalışması başlatılmıştı.

TOPLAM 3 BİN TON ASFALT

Aynı zamanda kaldırımların da yeniden düzenlendiği cadde de eksik noktalar da Körfez Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile asfaltlandı. Önceki gün 1.200 ton asfaltın döküldüğü caddede toplam 3 bin ton asfalt serim işlemi gerçekleştirilmiş oldu

SIRA AYDINLATMALARDA

Asfalt serimi sonrasında ekipler hızlı bir şekilde kaldırımlarda düzenleme çalışmasına başlayacak. Altyapısı tamamlanan, üst yapısı da konforlu hale getirilen Denizciler Caddesi, yapılacak led aydınlatma çalışması ile birlikte prestij cadde haline gelecek.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu