REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemKocaeli

İzmit’te bayram coşkuyla kutlandı

19 Mayıs kutlamalarına ilçenin her yerinde halkı selamlayan İzmit Belediyesi, vatandaşlara Türk Bayrağı dağıtmak gibi birçok etkinlik düzenleyerek milli bayram coşkusunu tüm İzmitlilere yaşattı.

İzmit Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda düzenlediği etkinlikler kapsamında süslenen araçların konvoy, tüm kenti kırmızı-beyaza donatarak bayram turuna devam etti. Güzergah üzerinde karşılaşılan herkese Türk Bayrağı hediye eden İzmit Belediyesi ekipleri, başta çocuklar olmak üzere tüm vatandaşlara mutluluk yaşattı. 


BELEDİYE OTOBÜSÜNE BAYRAK

Genci yaşlısı herkesi 19 Mayıs coşkusuna ortak eden ve ayırmadan bayrak dağıtan İzmit Belediyesi ekipleri, kendilerinden bayrak isteyen halk otobüsü şoförünü de kırmadı. Bayramı herkese yaşatmak isteyen İzmit Belediyesinin bayrak hediye ettiği belediye otobüsü şoförü de belediye çalışanlarına teşekkürle karşılık verdi.

İzmit Belediyesinin öncülüğünde bir araya gelen bisiklet ve motosiklet tutkunları, 19 Mayıs’ta şehir içerisinde düzenlenen ve renkli görüntülere sahne olan kortejle kutladı 

Sabah saatlerinden itibaren düzenlediği konvoy, konser ve etkinliklerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutlayan İzmit Belediyesi, günün son bölümünde de bisiklet ve motosiklet tutkunlarını bir araya getirdi. Hells Angels, Ottomans, Türk Chopper, KMK ve KOMOTO gruplarından çok sayıda motosikletlerinin ve bisikletçilerin bir araya geldiği organizasyonla düzenlenen kortej, şehrin bir ucundan diğerine dolaşarak vatandaşları selamladı.

19 MAYIS’A RENK KATTILAR

Vatandaşların 19 Mayıs coşkusunu doyasıya yaşamasını sağlamak adına düzenlenen organizasyonların mimarı olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in bayram kutlaması sonrası verdiği startla Kültür Tepesi’nden hareket eden kortej, 17 farklı güzergahı dolaşarak İzmit Belediyesi önünde etkinliği tamamladı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan bisiklet ve motosiklet korteji, 19 Mayıs kutlamalarına ayrı bir renk kattı.

İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen online konserler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na ayrı bir renk kattı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda gün boyunca düzenlediği etkinliklerle bayram coşkusunu kentin dört bir yanında doyasıya hissettiren İzmit Belediyesi, online konserlerle de bayrama ayrı bir hava kattı. Kocaeli Müzisyenleri Sahne ve Set Çalışanları Derneği ile İzmit Müzisyenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ortaklığında 35 müzisyenin katılımıyla gerçekleştirilen konser etkinliği, vatandaşları adeta dünden bugüne yolculuğuna çıkardı.

VATANDAŞLAR İLGİ GÖSTERDİ

 İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve İzmit Belediyesinin facebook ve youtube hesaplarından saat 14.00’te yayınlanmaya başlayan ve yaklaşık 2 saat süren online konsere İzmitliler yoğun ilgi gösterdi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte seslendirilen şarkılarla güzel bir günü geride bırakan İzmitli vatandaşlar, düzenlenen program için başkan Hürriyet’e teşekkür etti.

KEYİFLİ DAKİKALAR YAŞATTILAR

Online konser etkinliği kapsamında sahne alan Rıdvan İşcan, İsmet Küçük, Hüseyin Bertan, Mehmet Çivi, Gökhan Saat, Nazmi Arslan, Okan Saat, Cemil Karaca, Gökhan İşcan, Arda Göbekçioğlu, Metin Yavuz, Nedim Samsa, Yetkin Kunter, Bülent Subaşı, Doğan Aktaş, Mertcan Doğu, Fatih Horoz, Yaşar Baytemur, Koray İsmail Kaptanoğlu, Orhan Meriç, Tahsin Keskin, Nurgül Gezer, Ruşen Abdullahoğlu, Murat Kumru ve Deniz Mafizer, sevilen şarkıları seslendirerek 19 Mayıs’ta vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattı.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu