REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSiyasetTürkiye Gündemi

Ahmet Davutoğlu’ndan Süleyman Soylu’nun iddialarına sert yanıt!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisiyle ilgili iddialarını yalanladı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisiyle ilgili iddialarını yalanladı.

Süleyman Soylu, Davutoğlu’nun başbakanlığı ve AK Parti genel başkanlığı döneminde MYK üyelerine “Hepinizin odasında neler konuşulduğunu dinletiyorum ve biliyorum” dediğini iddia etmişti.

FOX TV’de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına konuk olan Davutoğlu, Soylu’nun iddialarını yalanladı ve şunları söyledi:

Soylu kendi başbakanına karşı bir kumpas içinde olduğunu itiraf etti, ben rantlara neşter atmak istemiştim. 

Sedat Peker nasıl ki ben dünyayı yakarım diyor. Süleyman Soylu da diyor ki “bana sahip çıkmazsanız ben AK Parti’yi yakarım.”

Bir kişi çıksın benim dinleme talimatı verdiğimi söylesin. Ben arkadaşlarımı dinletmek gibi alçakça bir işe girmem ama Soylu alçakça bir iftira atıyor. 

İçişleri Bakanı kendisi, varsa çıksın söylesin. Emniyet’te varsa böyle bir talimatım çıkartsın. 

Bu FETÖ taktiğidir. Soylu kendisi de bu taktikleri uyguladığı için… 

Ben Süleyman Soylu’nun ahlakıyla ahlaklanmadım, ben Hz. Ömer’in ahlakıyla ahlaklanırım.

Burada aslında Erdoğan’a da iftira atıyor. Çünkü böyle bir süreçten Erdoğan’ın haberinin olmaması mümkün mü? Ben dinleyin diyeceğim, Erdoğan’ın haberi olmayacak. Mümkün mü? Değil. 

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu