REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSpor

Başkan Sezer istedi, Kazım söz verdi

Gölcük Belediyesi Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kumluca’dan gümüş madalya ile dönen Gölcük Belediyespor’un başarılı pehlivanı Kazım San’dan Kırkpınar’da derece istedi. Kazım, Başkan Sezer’e derece sözü verdi.

Gölcük Belediyesi Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Antalya 22. Kumluca Yağlı Güreşleri Başaltında gümüş madalya kazanan Gölcük Belediyespor Pehlivanı Kazım San ve hocalarını makamında ağırladı.

BAŞ PEHLİVAN VURGUSU

Bu önemli başarısı için Kazım San’ı tebrik eden Başkan Sezer ona hediye takdim etti ve şunları söyledi: “Antalya 22. Kumluca Yağlı Güreşleri Başaltında gümüş madalya kazanan Kazım kardeşimi ve başta ailesi olmak üzere, yetişmesinde emeği geçen herkesi de can-ı gönülden tebrik ediyorum. İnşallah bu yıl; Kırkpınar’da da derece yaparak, Baş Pehlivan olması en büyük dileğimiz. Kendisine bu yolda üstün başarılar diliyorum” dedi.

HEDEF KIRKPINAR’DA DERECE

Kazım San ise yaptığı konuşmada: “Antalya 22. Kumluca Yağlı Güreşleri Başaltında gümüş madalya kazanmam sonrasında, kıymetli hocalarımla birlikte çok değerli Gölcük Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’i makamında ziyaret ettik. Bizlerden desteğini biran olsun esirgemeyen, her zaman arkamızdaki en büyük güç olan Değerli Başkanımıza çok teşekkür ederim. İnşallah bu yıl; azimle çalışarak, Kırkpınar’da da derece yaparak Baş Pehlivan olup Başkanımıza ve Gölcük halkına en büyük hediyeyi vermeyi Mevlam nasip eder” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu