REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemKocaeli

İzmit’in Genç Çınarları kapı kapı gezerek vatandaşı dinleyecek

İzmit Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine başlayan İzmit’in Genç Çınarları, kentin dört bir tarafında kapı kapı gezerek vatandaşların talep ve önerilerini dinleyecek

zmit Belediyesi ve vatandaşlar arasında bir köprü vazifesi görecek olan Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı İzmit’in Genç Çınarları çalışmalarını hızlandırdı. İzmit’in Genç Çınarları kentin dört bir tarafını kapı kapı gezerek vatandaşların talep, şikâyet ve önerilerini dinleyecek. Böylece İzmit Belediyesi hizmetlerini vatandaşlara çok daha hızlı şekilde ulaştıracak.  

DAHA HIZLI İLETİŞİM DAHA HIZLI ÇÖZÜM

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Bünyesinde faaliyet gösteren ve Ramazan ayında sıcak yemek dağıtımı, gıda kolisi dağıtımı ve Kocaelispor hediyelerinin dağıtımını gerçekleştiren İzmit’in Genç Çınarları, vatandaşla daha hızlı iletişim kurabilmek ve daha hızlı çözüm üretebilmek adına kapı kapı gezerek talep ve önerileri dinleyecek. Bu kapsamda ekip mahalle ziyaretlerine Yenişehir Mahallesi ile başlayacak. Yenişehir Mahalle Muhtarı Salih Çuman ile görüşmelerini gerçekleştiren ekip, Yenişehir Mahallesi’nde çalınmadık kapı bırakmayacak.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu