REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSiyaset

Gelecek Partisi Kocaeli,genişletilmiş il divan toplantısını gerçekleştirdi

Gelecek Partisi Kocaeli İl Teşkilatı uzun bir aradan sonra ilk kez yüz yüze toplantı gerçekleştirdi.

İlçe ve birim başkanlarının sunum yaptığı toplantıda önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek program ve çalışmalar planlandı.
Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın başkanlığında gerçekleştirilen genişletilmiş il divan toplantısına teşkilatın tüm kademelerinden katılım oldu.

Başkan Başaran yaptığı konuşmada, “Pandemi koşulları nedeniyle sıkıntılı süreç yaşanıyor. Mübarek Ramazan ayı, üç haftalık tam kapanma ve teşkilat mensuplarımız arasında korona vakalarının yaşanması nedeniyle bir süredir yüz yüze bir araya gelemedik. Yarından itibaren (1 Haziran) hayat biraz daha normale girecek. Mümkün olduğunca temizlik, maske, mesafe kurallarına uyalım. Biz ise bundan sonra daha fazla sahada olabileceğiz. Hem ilçe teşkilatlarımız hem de il yönetimi olarak bizler bir program dahilinde ziyaretlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Üye kayıtları, teşkilatlanma çalışmalarımız da ayrıca devam ediyor. Mahalle temsilcileri ile sandık müşahitlerini de belirlemeye başladık. Kim ne derse desin geldiğimiz nokta, aldığımız yol küçümsenemez. Yeterli mi elbette değil. Daha çok kenetlenip, sahaya ineceğiz. İlk seçimde sürpriz yapacak parti biz olacağız” dedi. Başaran, ülkeye temiz siyaseti, temiz yönetimi Gelecek Partisi’nin getireceğini, devleti çetelerden ve paralel yapılardan temizleyecek kadrolarının hazır olduğunu söyledi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu