REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemKocaeli

DEVA Partisi Başiskele İlçe Başkanlığı’ndan, Başiskele Muhtarlar Derneği’ne ziyaret

DEVA Partisi Başiskele İlçe Başkanı Av.Görkem Bora Taner ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile, Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altundaş ve Yönetimi’ne yeni yönetimlerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Muhtarlarımızın faaliyetleri ve İlçemizdeki çalışmalarla ilgili istişareler yapıldı.

İlçe Başkanı Görkem Bora Taner; “Pandemi döneminde muhtarlarımızın azami gayreti sonucunda koronavirüs ile mücadelede olumlu gelişmeler sağlanmıştır” diyerek ilçemizdeki muhtarların bu süreçte kamu tarafından da desteklenmesi ve yalnız bırakılmaması gerektiğini bildirdi.

İlçe Başkan Yardımcısı Celal Özkaraaslan da, kamu desteği ile muhtarların çalışmalarının desteklenmesi gerektiğini ve muhtarlarımızın mahallelerdeki etkinlikleri nedeniyle organize şekilde çalışılması gerektiğini belirtti.

Başkan Taner; “Muhtarlarımız ile istişarelerimizi sürdüreceğiz” diyerek yerelde her zaman desteğe hazır olduklarını paylaştı.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu