REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSiyaset

Başaran ve Ekibi Seçim Bölgesinde

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesine bağlı Güney Beldesi’nde Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis üyeliği için ara seçim yapılıyor.

Gelecek Partisi’nin de seçimlere katıldığı bölgede Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ve ekibi seçim bölgesinde desteklerini sürdürüyor.

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fethi Özlü, İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Yener, Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı ve birçok partilinin destek vermeye gittiği bölgede seçim hararetli geçiyor. Güney Beldesi Belediye Başkan Adayı Osman Aytepe için desteklerini sürdüren partililer seçimi kazanmak için yoğun mesai harcamaya devam ediyor.

Seçimin bitmesine saatler kala Afyon’da bulunan Başaran gazetemize vermiş olduğu röportajda  ‘’Seçime yön vermek için Güney Beldesine geldik ve burada ki atmosfer oldukça yüksek. Sadece burada değil tüm Türkiye’de bu atmosferi yakalayacağız ve büyük bir oy oranı ile önümüzdeki seçimleri atlatacağız’’ ifadelerinde bulundu.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu