REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSiyaset

DEVA’dan İzmit Çıkarması

DEVA Partisi İzmit İlçe Başkanı Çağrı Çakıcı ve beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileri İzmit Alikâhya’da esnafla buluştu, dertlerini dinledi

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atlım (DEVA) Partisi İzmit İlçe Yönetimi İlçe Başkanı Çağrı Çakıcı başkanlığında Alikahya Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti.
Pandemi nedeniyle zor bir süreç geçiren esnafın taleplerini dinleyen İzmit İlçe Yönetimi vatandaşların sorunları hakkında bilgi aldı, geleceğe yönelik aktardığı projeleriyle hemşehrilerine umut oldu.

HÂLÂ TRAMVAYI BEKLİYORLAR


Esnafın ve vatandaşın ortak sorunları arasında bölgede Anadolu Lisesi’nin olmaması, belediye otobüslerinin sefer sayılarının az olmasının yanında tramvay yapılacağı sözünün verilmesi ama halen daha tutulmaması, gençlerin spor faaliyetlerini gerçekleştirebileceği alanların yetersizliği, İZAYDAŞ’’ ın çevreye verdiği ekolojik zararla birlikte etrafa yaydığı yoğun çöp kokusundan rahatsız olunması gibi bir çok şikayet yer aldı.
Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyen İzmit İlçe Yönetimi halkın sorunlarını bir rapor haline getirerek Genel Merkeze bildireceklerini dile getirdiler.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu