REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
EkonomiGündem

İran Heyeti’nden ASİAD’a Ziyaret

ASİAD – Avrasya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin dünya genelinde bulunan fahri temsilcilikleri normalleşme süreci ile birlikte hareketlendi. ASİAD’ın İran Fahri Temsilcisi Javid Talebi ve eşi Fernaz Talebi, ASİAD Genel Merkezi’ni ziyaret ederek iş ve yatırım fırsatlarını aktardı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı IMG_20210607_175533-edited-1-scaled.jpg

ASİAD Genel Merkezi’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren ASİAD İran Fahri Temsilcisi Javid Talebi, ASİAD ve Türkiye Patronlar Platformu Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran ile görüştü. Görüşmede İran ve Türkiye’deki yatırım ve işbirliği fırsatları ele alındı. Gayrimenkul ve inşaat başta olmak üzere birçok sektörde yatırım fırsatlarını aktaran Talebi, ilerleyen dönemde düzenlenmesi düşünülen bir toplantıda ASİAD Üyeleri ile buluşmayı hedeflediklerini söyledi.

ASİAD ve Türkiye Patronlar Platformu Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İran’ın önemli bir komşu olduğunu, Türkiye açısından ciddi bir işbirliği ve yatırım ortamı bulunduğunu ifade etti.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu