REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSiyaset

Kandemir: “Millete psikolojik baskı uygulanıyor.”


Gelecek Partisi İzmit İlçe Teşkilat Başkanı Onur Kandemir, gündemdeki Sedat Peker videoları ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Kandemir açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı WhatsApp-Image-2021-06-07-at-20.40.09.jpeg

“Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen Sedat Peker in videolarını bende bir vatandaş ve siyasetçi olarak takip etmekteyim. Her ne kadar kendisine bir sempati beslemesem de videolarında anlattıkları bir Parti’nin mahalle başkanlığında ya da ilçe teşkilatında dönecek dolap, kurulacak plan, uygulanacak operasyon kadar küçük konular değil. Bu konular siyasetçiler kadar milletin bizzat kendisini de ilgilendiren konular. Ay yıldızlı bayrağımızın göklerde dalgalanması için milletin eli kolu biziz ama millet olmadan biz hiçbir şeyiz. Önceliğimiz vatanımızın müdafaası milletimizin hakkı. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun dediği gibi “Ben Türküm. Türk Bayraksız olmaz. Türk vatansız olmaz.”

Biz bayraksız da vatansız da olamayız. Biz Türk milleti olarak gerçekten çok zeki insanlarız ama mevcut düzende bir çok kesimin aklını kullanmasına müsaade edilmiyor. Gerek sosyal medyada örgütlenmiş ak troller gerek medya kuruluşlarının kuşatılmış olması millete psikolojik baskı uygulamakta. Allah-u Teala bizlere olan ilk emri OKU. Allah bize akıl ihsan etmiş okuyun araştırın öğrenin düşünün diye günümüzde bir çok kesim bunu yapmaya başladı ama hala belli güçlerin yönettiği algı operasyonlarının etkisinden çıkamayan insanlarımız var. A haberin Hatırla belgeselleri gibi üst akıl ile büyük algı operasyonları yönetiyorlar.

Dedim ya Sedat Peker’i pek tasvip etmiyorum ama adamın dediği gibi 40 yaş altı kardeşlerim çoğu şeyin farkında. Sedat Peker’in anlattığı konulara gelecek olursak daha önce faili meçhul uyuşturucu operasyonları konusunda yaptığım açıklamadan iki gün sonra Sedat Peker video paylaştı ve uyuşturucu konusunu dile getirdi yani ben ve benim gibi insanlar bunların zaten farkında tek fark bizde belge yok Sedat Peker de belgeler var. Ben her Türk milletinin yapması gerekeni yapıyorum araştırıyorum, okuyorum, öğreniyorum ve konuşuyorum. Peker’in son videosunda bahsettiği belediyelerdeki ihale ve rüşvet konularında yarın öbür gün bir kaç belediye başkanının ismini telaffuz edeceği düşüncesindeyim ama bu başkanların ismi ilimizin ilçelerimizin eski yada mevcut başkanları olmayacağını düşünüyorum ama bu demek değil ki isimlerini telaffuz etmedi diye Karaosmanoğlu, Büyükakın, Doğan, Üzülmez, Ellibeş, Köşker, Büyükgöz ya da Baran gibi isimler tertemiz.

Bazı şeyleri görmemek için gerçekten kör olmak gerek. Büyükşehir’in ve bazı ilçe belediyelerinin ihaleleri ve bazı kişilerin yönettiği vakıflar arasında çapraz bir araştırma yapılırsa kaç milyonluk bağışlar belgelere dökülür? Belli başlı belediyelerden belli başlı vakıflara kaç milyonluk yardımlar belgelenir? Belli başlı kişilerin mal varlıkları araştırılsa kimlerin kaç milyonluk mal varlığı ortaya çıkar? Zamanın kızağa çekilen veya mevcut belediye başkanları milletvekilleri araştırılsa kaçının Fetö bağlantısı ortaya çıkar? Amerika’ya ziyarete gidenler evet ben gittim desin de ayakta alkışlayalım onu. Millet iş iş diyerek kapılarınızı aşındırıyor kimleri nasıl nerelere getirdiğinizi biz biliyoruz ama yakında her şeyi millet de bilecek. Eskiden de bir çok yolsuzluklar oluyordu kabul ediyorum ama mevcut düzende bunlar aleni oluyor ve milleti salak yerine koyuyorlar.

Kocaeli halkının bireyleri belediye kadrolarına girebilmek için mücadele edecek, siz gidip milletvekilinin, meclis üyesinin, bilmem hangi birim başkanının, eşini, dostunu sorgusuz sualsiz işe alıp kadro vereceksiniz. Sn. Ahmet Davutoğlu’nun dediği gibi “Tuz koktu, tuz.”

Sözde Müslümansınız, sözde ümmetçisiniz. Peker’in dediği gibi “Siz ümmetin gaspçısısınız.”

Milletin, özellikle sizden olmayanın düşmanısınız. İki gülümseme, güzel söz ile iki ayet okumakla yeter milleti kandırdığınız, kapınızdan boş çevirdiğiniz. Kimler kimlerle beraber evet daha neler görecek bu millet. Devlet de şaibe olmaz.

Ben de AKP’li genç kardeşlerime seslenmek istiyorum:

Bakın kardeşlerim; her yolun bir sonu var, kimi iyi biter, kimi kötü biter. Daha gençsiniz. Rabbim uzun ve güzel bir ömür versin sizlere ama bu ömrü millet için harcayın. Eminim ki gördüğünüz, bildiğiniz çok şaibe var. Susmayın, millet için susmayın. Yarın bir gün bizler yine halkla iç içe olacağız ve yüzlerine bakacağız. Yüzünüzü yere düşürecek konuların olduğu yolda yürümeyin. Bu söylediklerim katiyen Gelecek Partisi’ne gelin anlamı çıkartılacak sözler değil. Bizim milletimiz dediğim gibi zeki bir millet ve özgür bir millet. Elbet herkesin yaptığı ve yapacağı şeyler ile hem Türk adaletinde hem de milletin vicdanında yargılanacaktır. Biz Temiz Siyasetten, Siyasi Ahlaktan bahsettik, çalışmalarını yaptık. Gelecek Partisi ile devletin tüm kadroları kurumları temizlenecek ve liyakat gelecek.”

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu