REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Haber

Gelecek Kocaeli Davutoğlu’na hazır

Gelecek Partisi Kocaeli İl Teşkilatı, 11 Temmuz Pazar günü Gebze’de düzenleyecekleri ve genel başkan Prof. Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı piknik organizasyonu için bir araya geldi. Toplantıda organizasyon komitesi tarafından yapılan hazırlıklar hakkında bilgi aktarıldı. 

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın başkanlık ettiği toplantıya il yönetimi ile ilçe başkanları katıldı. Gebze Cumaköy Atlı Spor Kulübü Tesislerinde düzenlenecek piknik organizasyonu için yapılan çalışmaların gözden geçirildiği toplantıda bir konuşma yapan başkan Başaran, “Bildiğiniz gibi geçen yıl açılış organizasyonu ve kongremizde pandemi koşulları nedeniyle genel başkanımızı ağırlayamamıştık. Kendileri de mutlaka Kocaeli’ne gelmek istediğini vurgulamıştı. Piknik organizasyonumuz vesilesiyle kendilerini ağırlayacağız. Sürpriz katılımlar olacak. Ben teşkilatımızdaki dinamizmi görüyorum. Kocaeli’de en büyük sürprizi biz yapacağız. Pandemi koşulları ve yasakları nispeten sona erdi. Artık tüm teşkilatlarımızla sahada olacağız. Ben tüm vatandaşlarımızı 11 Temmuz Pazar günü saat 12’de başlayacak olan piknik organizasyonumuza davet ediyorum. Ulaşım için ilçe başkanlıklarımızla iletişim kurulabilir” dedi. 

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu