REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemKocaeliSiyasetTürkiye Gündemi

Davutoğlu Gebzelilere Ne Diyecek?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nın Pazar günü Gebze Cumaköy’deki Atlı Spor Kulübü tesislerinde düzenleyeceği piknik etkinliğine katılarak Gebzelilerle ve partililerle bir araya gelecek.

Ahmet Davutoğlu

Hem Gebzeli bir işadamı olan hem de Gelecek Partisi’nin Kocaeli İl Başkanlığı’nı yürüten Ömer Faruk Başaran, Gebze’nin il olması için çeşitli platformlarda faaliyetlerde bulunuyor. Bunların en göze çarpanı Gebze Grubu 82 adıyla kurmuş olduğu ve sözcülüğünü yaptığı sivil halk platformu.

Başaran, geçen günlerde bu platform üzerinden bir video yayınlayarak tüm Gebze halkına seslendi. “Parti çalışması olarak düşünmeyin, hangi görüşten olursanız olun gelin, orada bir araya gelelim, orada hepimiz Gebze Partili olalım” diyerek, tüm Gebzelileri bu piknik etkinliğine sahip çıkmaya ve katılmaya davet etti.

Başaran’ın bu çağrısı Gebze’nin il olma çalışmalarına hız verdiğini veya yeni bir boyut kattığını gösteriyor. Bunun detayları yüksek olasılıkla Pazar günü netleşecek.

Ayrıca Gelecek Partisi kaynaklarımızdan edindiğimiz bilgilere göre Davutoğlu, Gebze’nin il olması gerektiğini düşünen isimlerin başında geliyor. Hatta Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın bu konudaki çalışmalarını ilgi ve takdirle karşıladığını ve desteklediğini biliyoruz.

Davutoğlu’nun o gün Gebzelilere ne mesaj vereceği ise merak konusu. Daha önce Haber41 Kocaeli aracılığı ile Gebze ve Kocaelililere özel bir mesaj gönderen Davutoğlu, Gebze’nin çok önemli bir yer olduğunu söylemişti. Acaba Gebze’nin il olmasıyla ilgili düşüncelerini piknik konuşmasında dile getirir mi, açıkçası parti tabanı ve Gebze Halkı kadar bizler de basın olarak merakla bekliyoruz.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu