REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSiyaset

TDP – Türkiye Değişim Partisi Kocaeli’nde Volkan Karayel ile devam ediyor

Örgütlenme faaliyetlerine hızlı bir şekilde devam eden Türkiye Değişim Partisi, ilçe kongrelerini tamamladıktan sonra Kocaeli İl Kongresini de 8 Temmuz Perşembe günü, il binasında gerçekleştirdi. Kurucu İl Başkanı Volkan Karayel ve yönetim kurulu, tek liste ile gidilen ve  üyelerin tümünün oyunu aldı.   

Volkan Karayel kongrede yaptığı konuşmada:

‘Ülkesinin ve Milletinin içinde bulunduğu durumdan ve sorunlarından çözüm yolu olarak TDP’yi  ve onun lideri Sn. Mustafa Sarıgül’ü gören arkadaşlar olarak  oluşturduğumuz örgütlerimizle inandığımız dava uğruna siyaset yapan insanlarız. Zor şartlarda, kısıtlı olanaklar ile fedakarlıkla yaptığımız bu görevlerde verdiğiniz tüm emekler için için sizlere teşekkür ediyorum. Kongremizin partimize ve kentimize hayırlı olmasını diliyorum‘ dedi.

Gn. Bşk.Yrd Coşkun Ağaryılmaz ise konuşmasında:

‘ 20 Aralık 2020’de kurduğumuz partimiz 6 aylık süreçte halkımızın büyük teveccühü ile 66 ilde örgütlenmiş ve kongrelerini tamamlayarak, Ağustos ayı sonunda toplanacak 1.Olağan Kongresine hazır hale gelme hedefine ulaşmak üzeredir. Türkiye’de siyasetin dilini,yapılış şeklini değiştirmek , Ülkemizin sorunlarına yapıcı eleştiriler ve çözüm önerileri  getirmek amacındayız. Atatürk ilkelerine ve Cumhuriyetin kurucu değerlerine bağlı, hudut ve bayrak birliği diyen tüm vatandaşlarımız ile yolumuz aynıdır. ‘ dedi

Kongreye telefon bağlantısı ile katılan Gn. Başkan Mustafa Sarıgül ise:

‘Bugün 33. İlimizin kongresi, benim çok önem verdiğim ve yol arkadaşlarım Coşkun Ağaryılmaz ve Volkan Karayel’e emanet ettiğim Kocaeli’de gerçekleşiyor. Kısa sürede yaptığınız başarılı çalışmalar nedeni ile sizleri kutluyorum. Kongrelerimiz bizim düğün günlerimizdir. Demokrasi şölenlerimizdir. Bugün yaşadığınız coşkuyu, enerjiyi hiç eksiltmeden Büyük Kurultayımıza da taşımanızı sizlerden bekliyorum. Kocaeli’yi ve sizleri çok seviyorum.’  dedi.

Kongreye katılanlar:

Gn.Bşk.Yrd.: Coşkun Ağaryılmaz

İzmit İlçe Başkanı:  Haşmet Uçar

Çayırova İlçe Başkanı:  Oktay Ulusoy

Gölcük İlçe Başkanı:  Ayşe Sağlam Duman

Karamürsel İlçe Başkanı: Erdal Özer

Seçilen yeni il yönetimi:

Volkan KARAYEL, Müzeyyen Saygılı, Hayrettin Duman, Olcay Danacı, İsmail Korkmaz, Erdal Çakan, Z. Şenol Yavuz, Şerafettin Arslan, Mehmet Bilici, Sinan Dağdeviren, Saadet Orhan, Erenay Ağaryılmaz, Sinan Topçu, Enver Bayraklı, Nahit Yavuz, Yılmaz Koçyiğit

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu