REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze GündemiGündemSiyaset

Yeniden Refah Gebze Dernekleri Ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Gebze’de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Gebze’de sivil tolum kuruluşlarını ziyaret etti. Ziyarette Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın selamlarını ileten Engin Kılıç Partilerinin Ekonomik politikaları ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.  İlk ziyaret Sinop Konfederasyonu ve Gebze Nakliyeciler ve Lojistikçiler Dernek Başkanı Bahattin Demircan’a yapıldı. Demircan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirdi.

Demircan’a Milli Kaynak Paketleri 1 kitabı hediye edildi.  Ardından Kocaeli Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ziyaret edildi.. Ziyarette Davamız Kitabı hediye edildi. Günü Kocaeli Giresunlular Federasyon Başkanı Mehmet Elmas’a Taziye Ziyareti yaparak tamamlayan Engin Kılıç ve yönetimi. Derneklerle istişare heyeti oluşturacaklarını böylece halkımızın sorunların direk en etkili yerlerden öğreneceğiz çalışmalarımızı ve programlarımızı buna göre organize edeceğiz. Şunu ifade edebiliriz ki artık danışarak istişare ederek ortak yönetim anlayışı için biz varız.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu