REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemKocaeli

Beyazay’ın atlı misafirleri

Türkiye Beyazay Derneği Kocaeli şubesi doğuştan yüreyemeyen ve fizik tedavisi gören engelli çocukları buluşturdu.

Çayırova Anadolu Atlı Spor Kulubü Derneği tesislerinde yaklaşık 20 engelli çocuk ata bindi doyasıya eğlendi. Farklı canlılara tanımak ve fizik tedavilerine destek olmak amacı ile at binme etkinliği düzenlendi. Hocalar ve aileleri eşliğinde etkinliğe katılan çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Türkiye Beyazay Derneği Kocaeli Şubesi Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tuncay Yıldırım yaptığı açıklamada:

Türkiye Beyazay Derneği Kocaeli Şubesi olarak engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için her alanda faaliyet göstermeye çalışıyoruz. Bu gün burada sizlerle olmak bizim için çok büyük bir mutluluk daha engelsiz bir Kocaeli daha  engelsiz bir Türkiye daha engelsiz bir Dünya ideallerimiz doğrultusun da projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Çayırova Anadolu Atlı Spor Kulubüne göstermiş oldukları misafir perverlikten ötürü teşekkür ederim diye konuştu.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu