REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze GündemiGündemKocaeliSiyasetTürkiye Gündemi

Gelecek Partisi Pikniği’nin Yankıları Sürüyor

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nın geçtiğimiz Pazar günü Gebze Cumaköy’de düzenlediği ve Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı piknik etkinliğinin yankıları sürüyor. Gebze Halkının büyük ilgi gösterdiği piknik, Gelecek Partisi’nde de büyük memnuniyetle karşılandı.

Genel Başkan Davutoğlu, İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ve teşkilatından övgüyle söz etti. 3 gündür aralıksız Anadolu’da şehir şehir gezdiğini ifade eden Davutoğlu, Gebze’ye geldiğinde bütün yorgunluğunu unuttuğunu, Gebzelilerin teveccühü ile oldukça pozitif ve dinlenmiş şekilde etkinlikten ayrıldığını belirtti.

11 Temmuz Pazar günü, Gebze’nin köylerinden Cumaköy’de gerçekleştirilen pikniğe yaklaşık 1500 kişi katılmıştı. Piknikte Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun dışında Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, ev sahibi Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı, Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir birer konuşma yaparak katılımcıları selamladılar. Parti Kurucular Kurulu Üyesi Murat Özden, okuduğu şiir ile katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Basının da yoğun ilgi gösterdiği piknik sonrası Davutoğlu bir basın toplantısı düzenleyerek basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Piknikle ilgili partililerin ve vatandaşların sosyal medyada paylaştıkları görsel ve videolar da yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Piknikte profesyonel ekibiyle tam kadro olarak hazır bulunan Başaran Medya Grubu, izlenimlerini sahibi olduğu haber siteleri üzerinden kamuoyuna aktardı. Biz de Haber41 Kocaeli olarak, kardeş yayın organımız En Siyasi Haber tarafından yapılan özel röportajları yayınlıyoruz:

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu