REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze GündemiGündemKocaeliSiyaset

Başkan Arabacı’dan teşekkür mesajı

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı, geçtiğimiz Pazar günü Gebze’de piknikte ağırladıkları Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu için emeği geçen, ziyaret eden, destek veren herkese teşekkür etti.

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı, geçtiğimiz Pazar günü Gebze’de piknikte ağırladıkları Genel Başkan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu için emeği geçen, ziyaret eden, destek veren herkese teşekkür etti.

Arabacı teşekkür mesajında şunları söyledi:

Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nu ve son seçilmiş Başbakanımızı Gebze’mizde ağırladık.
Gelecek nesillerin hayallerini kurduğu bir Türkiye için çıktığımız bu yolda ne kadar haklı olduğumuzu Gebze’de yapmış olduğumuz piknikte bir kez daha tanıklık ettik.

Yapmış olduğumuz piknikte gerek destekleriyle, gerek pikniğimize teşrif eden, temennileriyle teşrif etmeyen, bütün Gebze ve Kocaeli halkına şükranlarımı sunuyorum.
Kocaeli İl Başkanımıza ve yöneticilerimize, Serap Çakır başkanımıza, ilçe başkanlarımız ve yöneticilerine, mahalle başkanlarımıza bütün Gelecek Partisi üyelerine, sivil toplum kuruluşlarına, Doğu Anadolulular Derneği’ne, Artvinliler, Giresunlular, Tokatlılar, Samsunlular il derneklerine, siyasi parti başkanlarına, Gebze’nin ve Kocaeli’nin sesi olan onurlu basın mensuplarına ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Unuttugumuz, ismini telaffuz etmediğimiz her kim varsa affına sığınıyorum. Ayrıca  piknik organizasyonunun mutfak kısmında emeği olan, zahmeti çeken yönetici arkadaşlarıma, gençlerimize, mahalle başkanlarımıza affınıza sığınarak teşekkürlerimi sunuyorum.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu