REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemKocaeliSiyaset

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’dan 15 Temmuz Mesajı

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü sebebiyle sosyal medya hesaplarından videolu bir mesaj paylaştı. Başaran mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün, vatan evlatlarımızın destan yazdıkları gündür. Biliyorsunuz ki 15 Temmuzda, bir takım zorbalarca iktidar el değiştirmek istendi. Bizlerden farklı bir yönetim anlayışına boyun eğmemiz beklendi, halk bu girişime alet edilmek istendi. Atatürk’ün “Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir” ilkesinin yerini “Egemenlik, kayıtsız şartsız mollalarındır” alacaktı. Fakat milletimiz birlik olarak buna karşı çıkmıştır. 15 Temmuz’da eşi benzeri görülmemiş bir mücadele ile halk, devletine sahip çıkmıştır. Halkımız, kendi seçtiği insanlar dışında hiç kimsenin kendisini yönetmesine izin vermemiştir.
Hükümeti devirme operasyonları ve askeriyenin içerisinde bir takım oluşumlar kurmak, çok sevdiğimiz askerimizi bizlere karşı kışkırtmak suretiyle üzerimize karabasan gibi çökmek istediler.
Türk Milleti büyük bir millettir, necip bir millettir. Milletimiz bu oyuna dur dedi. 15 Temmuz, artık kahramanlarımızı yâd ettiğimiz ve onlara dualar gönderdiğimiz bir gündür. Allah onlardan razı olsun. Bizleri çok büyük kirli bir oyundan, fesattan, fitneden kurtardılar.
Bu duygu ve düşüncelerle Aziz Milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününü kutlar, şehitlerimizi minnet ve rahmetle anarım.”

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu