REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemTürkiye Gündemi

Sadullah Kavak’tan Ağaç dikim çağrısı

Ülkemizin bir çok bölgesinde başlayan orman yangınları sonrası ülke çapında başlatılan ağaç dikim kampanyaları ile yaralar sarılmaya çalışılıyor.

Aslen Kahramanmaraş’lı olan  iş İnsanı  AVED Yönt. Kurulum Başkanı Sadullah Kavak da yurt çapında başlatılan ağaç dikim seferberlik çağırısı yaparak ilk olarak şahsı 1500 fidan ile katkı sağladı. Aynı zamanda İÇEM Vakfının da Kurucu üyelerinden olan Sayın KAVAK Her bireyin bulunduğu alana bir adet fidan dikerek ülkenin tamamen yeşile boyanacağını ifade eden KAVAK şunları söyledi. 

“Üzülerek ifade etmeliyim ki bu vahşet bizleri derinden üzdü. Ancak ortaya çıkan Bu süreçten hepimiz ders çıkarıp, ülkemizin doğal kaynaklarının ne kadar büyük değere sahip olduğunu da görmemiz gerekiyor. Gerek kamuoyunda çokça tartışılan söndürme çalışmaları gerek bu süreçteki güvenlik politikaları tekrardan gözden geçirilip değişen iklim koşulları kapsamında süratle yasal düzenlemeler yapılmalıdır. “

Bu süreçten sonra millet olarak da ortaya çıkan bu trajik tablonun etkilierini azaltmak için elinden geleni yapacağını belirten Sadullah Kavak bu hassasiyetin herkesçe benimseneceğini umduğunu ifade etti.

Öte yandan 2020 Tokyo olimpiyatlarında ülkemizin başarıları ile ilgili İşadamı Sadullah Kavak, sosyal medya hesaplarından şu paylaşımı yaptı.

İhtiyacımız vardı…

Yüzümüzü güldürdünüz…

Tebrikler

“Ülkemizin dört bir yerinden gelen felaket haberleriyle kapkara olan içimize, Tokyo’dan gelen güzel haberler su serpti… Sağ olun Evlatlarımız….!!!”

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu