REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze GündemiGündem

Acil Saha Ekipleri Her Yerde!

Gebze’nin acil saha ekipleri her yerde! Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün talimatı doğrultusunda fen işleri, park bahçeler ve temizlik işleri müdürlükleri bünyesinde oluşturulan Acil Saha Ekipleri, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler başta olmak üzere ilçenin dört bir yanında asfalt bakım, yama, kaldırım imalatı ve çeşitli bakım onarım işlerini hızla sürdüren Acil Saha Ekipleri son olarak Gaziler Mahallesi 1794 ve 1987 sokaklarda hız önleyici set çalışması gerçekleştirdi. 

Belediyenin sosyal medya hesaplarından ve telefon hattından alınan talep ve şikayetlere göre oluşturulan program dahilinde çalışmalarına hız veren Gebze Belediyesi Acil Saha Ekipleri ayrıca, Hacı Halil Mahallesi 1112 sokaktaki logar kapağı önünde oluşan çukura da hızla müdahale ederek onarımını gerçekleştirdi. Belediye yetkilileri Acil Saha ekiplerinin çalışmalarına ilçenin tüm mahallelerinde devam edeceğini bildirdi. 

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu