REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemKocaeli

İzmit Kent Konseyi- Kocaeli Makedonyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği ziyareti

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, yürütme kurulu üyeleri Lütfi Bodur ve Erdoğan Göçer ile birlikte, İKK kurumsal üyesi olan ve geçtiğimiz günlerde genel kurulunu yapan, Kocaeli Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nihat Hacıoğlu ve yeni yönetim kurulunu ziyaret etti.

Derneğe uzun yıllar, başkan olarak hizmet eden Fuat Biçici’nin de hazır bulunduğu buluşmada, yaşanan kongre süreci ile kent ve ülke gündemindeki konular ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. İKK Başkanı Hüseyin Erol, İzmit Belediyesi ile İzmit Kent Konseyinin ortaklaşa sürdürdüğü Balkan Kültür Evi, İzmit Dernekler Yerleşkesi ile hayata geçirilmesi planlanan İzmit Göç Müzesi çalışmaları hakkında bilgi aktarımın da bulundu. Kocaeli Makedonya Göçmenleri Kültür ve Yaşatma Derneği Başkanı Nihat Hacıoğlu ise yapılan ziyaret dolayısı ile duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İKK Başkanı Hüseyin Erol ve arkadaşlarına teşekkür etti. Toplantının sonunda İKK Başkanı Hüseyin Erol, yeni başkan Nihat
Hacıoğlu’na, çiçek takdiminde bulundu.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu