REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSiyasetTürkiye Gündemi

Kocaeli DEVA 1 Yaşında

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı 10 Ağustos’ta 1’inci yılını il çapında düzenlediği üye kayıt çalışmaları ile kutluyor

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı DEVA Partisi’nin Kocaeli İl Başkanlığı 1’inci yılını hemşehrileriyle birlikte kutluyor. Bu konuda bir açıklama yapan Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, “Kocaeli İl Yönetimini kurmak üzere kurucu arkadaşlarımla birlikte görevlendirildikten sonra hızlı bir şekilde çalışmalara başlamıştık. Vatandaşlarımızın yoğun teveccühü karşısında İl Yönetimine girmek için yapılan hepsi de birbirinden değerli arkadaşlarımızın başvuruları içinden eleme yapmak da oldukça zorlandık. En iyilerin en iyisinden oluşan yönetimimizle de 10 Ağustos’ta resmi kuruluşumuz gerçekleştirmiş ve basın karşısına çıkmış olduk. Ardından da hızla ilçe teşkilâtlarımızı oluşturduk. Bir iki ay içerisinde Kocaeli’nin 12 ilçesinin tamamında ilçe başkanlarımız ve ilçe yönetimlerimizi atadık. Ardından ilçe kongrelerimizi tamamlayarak Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın da katıldığı muhteşem bir İl Kongresini gerçekleştirdik.

KOCAELİ DEVA ŞAMPİYON

Bu ziyarette Sayın Genel Başkanımız, Kocaeli DEVA İl Yönetimini ‘Şampiyon’ ilan etti.
Şu anda ise üye kayıtlarımız devam ediyor… Ayrıca Mahalle Temsilcilerimiz’in de çok önemli bir bölümünü atadık. Diğer yandan olası bir baskın seçim için sandık görevlilerini de ilçelerimiz tespit etmeye başladı.
İnanıyorum ki, Kocaeli DEVA teşkilâtı ilk seçimde kentte birinci parti olarak çıkmanın haklı gururunu taşıyacak… Bu vesile ile bize desteğini her gün artırarak devam eden kıymetli Kocaelili hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Nice nice senelere…” diyerek sözlerini tamamladı.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu