REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSiyaset

DEVA Pazara Çıkıyor…

Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı DEVA Partisi yöneticileri, bugünden itibaren Kocaeli’nde ve yurt çapında pazarlara çıkıp esnaf ve vatandaşların derdini dinleyecek, ekonomik krize yönelik çözüm önerilerini anlatacaklar

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Merkezi’nden 81 il ve 700’e yakın ilçe teşkilâtına gönderilen mesajla bugünden itibaren yurt çapında bütün semt pazarlarına il ve ilçe yöneticilerinin ve başkanlarının çıkarak, pazarcı esnafının ve vatandaşların dertlerini dinlemesi, tespit edilen ihtiyaçlar için not alınması ve Genel Başkan Ali Babacan’ın ve partinin ekonomi kurmaylarının ülkede yaşanan krize yönelik olarak sundukları çözüm önerisi hakkında bilgilendirme yapması konusunda çalışmalara başlandı.

12 İLÇEDE ETKİNLİK

Konuyla İlgili bir açıklama yapan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç da, “Bugünden itibaren 12 ilçemizde kurulan bütün semt pazarlarında il yöneticilerimiz, ilçe başkanlarımız, ilçe yöneticilerimiz ve mahalle temsilcilerimizle birlikte semt pazarlarında vatandaşımızın ve esnafımızın dertlerini dinleyeceğiz. Onlara DEVA olmak için, iktidara geldiğimizde uygulayacağımız programımız hakkında müjdelerimizi vereceğiz.
Bu önemli çalışmada yer alan bütün Türkiye çapındaki DEVA ailesini, il ve ilçe başkan ve yöneticilerimizi, mahalle temsilcilerimizi kutluyorum. Kimse ümitsizliğe kapılmasın. Dert varsa DEVA’sı da vardır” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu