REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemKocaeli

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ahmet Önal ve yönetim kurulu üyeleri İKK Başkanı Hüseyin Erol’u ziyaret etti

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ahmet Önal ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Kent Konseyi Başkanımız Hüseyin Erol’u makamında ziyaret etti.

İzmit Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Kadir Kızıl ve Lütfi Bodur ile Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı yönetim kurulu üyeleri Murat Şenel, Mehmet Bahar, Sabahattin Uçan, Kadir Tiryaki, Selami Sayım’ın da hazır bulunduğu görüşme; Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ahmet Önal, 2019 yılında bizleri ziyaret etmiştiniz. Araya pandemi süreci girdiği için iade-i ziyaretimiz biraz gecikmeli oldu. Sizlerin başarılı çalışmalarınızı takdirle izliyoruz. Kente ve yerel yönetiminize yapmış olduğunuz katkıyı görüyor ve diğer kent konseylerine de örnek teşkil etmesini diliyoruz. Bizler de bu şehirde yaşayan Erzurumlular olarak yaşadığımızı kente hizmet etmek için kurulmuş bir vakıfız. Elimizden geldiğince bir araya gelmeye çalışmalı, herkese örnek teşkil edecek bir kaynaşma ve dayanışmayı tesis etmeliyiz” diyerek görüşlerini aktardı.

İzmit Kent Konseyi Başkanımız Hüseyin Erol ise “nazik ziyaretiniz bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Ahmet başkanıma ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. Yöre derneklerimizi ve vakıflarımızı çok önemsiyoruz. Görüşemediğimiz süreler içerisinde pandemiden bizler de etkilenmiş olsak da, çalışmalarımızı aksatmadan sürdürmeye çalıştık. Bir kaç ana proje üzerine odaklandık. Digital platformları ve sosyal medyayı olduğunca kullanmaya özen gösterdik. Ancak asli görevimiz olan, İzmit yaşayanları ve sivil toplum kuruluşlarımız ile yerel yönetimlerimiz arasındaki ilişki ağını genişletmek ve güçlendirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. İzmit Belediyemizin yakında kentimize kazandıracağı, dernek ve vakıflarımızın hizmetine sunacağı “Dernekler Yerleşkesi” çatısı altında sizleri görmekten ve birlikte etkinlik yapmaktan mutlu olacağımızı belirtiyor, Kocaeli de yaşayan tüm Erzurumlu hemşerilerimizi selamlıyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu